Terä 152A6U
1,70 €
Pyöreäkulmainen vaihtoterä 54 mm joka on kätevästi suojassa suojapakkauksessa. Laita vanha terä sisään ja uusi terä tulee ulos.
Laita vanha terä sisään ja uusi terä tulee ulos. Antaa mahdollisuuden pitää vaihtoterää esim taskussa ilman että on vaaraa vahingoittua. Kun vanha terä on sisällä niin pakkaus voidaan turvallisesti hävittää.
Pakkaus sisältää yhden pyöreäkulmaisen vaihtoterän jonka pituus on 54 mm. Saatavana myös 60 mm ja sahanlaitaisena, kysy lisää meiltä info@illbyplast.com.

| Paino | 50 g (gramma) |
|---|---|
| Mitat | 54 × 19 mm (millimetri) |
| Article No | 152A6U |
| size | 54x19x0, 6mm |
| weight | 10 g |
| material | Steel and platics |
| blade | 152A6 |
| Stainless steel | No |
| detectable | Yes |
| Food safe | No |
| Order number | 152A.6 U |
| Packaging unit | 1 in dispenser (10 dispensers in multipack) |
| ean | 3286980015860 |
MURE & PEYROT® on ranskalainen ammattiveitsien valmistaja, joka tunnetaan erityisesti teollisuus- ja turvaveitsistä, joita käytetään rakentamisessa, teollisuudessa, logistiikassa ja ammattikäytössä.
Brändi on erikoistunut kestävään suunnitteluun, ergonomiaan ja turvallisuuteen. Tuotteet on kehitetty vastaamaan vaativia työympäristöjä, joissa tarvitaan luotettavia ja pitkäikäisiä leikkaustyökaluja.
Valikoimaan kuuluu muun muassa:
-
turvaveitset
-
ammattimaiset mattoveitset
-
erikoisleikkurit
- elintarviketeollisuuteen sopivat ratkaisut
-
vaihdettavateräiset ratkaisut
MURE & PEYROT panostaa laatuun, kestävyyteen ja käyttäjäturvallisuuteen. Tuotteet soveltuvat erityisesti ammattilaisille, jotka tarvitsevat tarkkaa leikkausjälkeä ja turvallista käyttöä päivittäisessä työssä.
